Left Curly Left Curly

MVP Praha

Tento víkend jsme se zúčastnili MVP Praha.

 

 

Iowa Idunna Royal Hermelin - V2, r. CAC

Issa od Dvou lvů - V1, CAC, CACIB

 

Více po kliknutí na nadpis :)

 

 

V sobotu byla do třídy otevřené přihlášena Iowa. Měla katalogové číslo 1000 :) V konkurenci dvou dalších fen získala od pana rozhodčího Miroslawa Redlicki známku Výborná 2, r. CAC. Většina dalmatinů odcházela se známkamy Velmi dobrý a dokonce byly zadány i Dobré, takže jsme byli s výsledkem Iowy spokojeni :)

 

Posudek: Harmonická a správně vyvinutá fena, spr. proporce hlavy, nevýrazný stoj, pigmentace by mohla být u pysků, správné úhlení končetin, dlouhý krk, správně vyvinutý a dlouhý hrudník, dobrá horní i spodní linie, správný pohyb, skvrny různých velikostí.

 

 

 

 

 

V neděli byla také do třídy otevřených přihlášena Issa. Konkurentku měla pouze jednu. Posuzoval pan rozhodčí Josef Němec. Issa získala Výborná 1, CAC a nakonec i CACIB :) Tímto se tedy stala čekatelkou Interšampiona a zároveň si dala hezký dárek k zítřejším narozeninám. A domů jsme si přivezli medaily a krásný stříbrný pohár :)

 

Posudek: 4 letá fena, dobře stavěná, velmi dobrá hlava, nůžkový chrup, pevná horní linie, postavení i zaúhlení končetin velmi dobré, velmi dobrý pohyb.

15.05.2011 15:18
 


tvorba www stránek pro chovatele moonbarks